František Císař

hlavní stavbyvedoucí

Franta, to je srdcař, se kterým jsme si sedli na první dobrou. Žádný úkol pro něj není moc těžký a jeho neochvějná víra v úspěch společně s tím, že se dokáže domluvit vždy téměř s každým, z něj dělá tahouna týmu. Na stavbě zvládá nejen nutnou administrativu, ale nebojí se vylézt na lešení a ušpinit si ruce.

Vzdělání
Střední průmyslová škola stavební v Třebíči.

Možnosti jsou na to, aby se využily.

Ve firmě
Od roku 2022.

Jaká byla Vaše cesta, než jste začal pracovat v MSU?
Mé pracovní zkušenosti začínají na rekonstrukci soukromé chalupy, kterou jsme s otcem sami rekonstruovali několik let, učili jsme se každou práci metodou pokusů a omylů, tehdy jsem zjistil, že nic není nemožné. Pak přišlo studium na střední škole, nedokončená vysoká škola, je to vlastně jedna z mála věcí, které jsem v životě nedokončil. Po škole jsem začal jako projektant, ale sezení za počítačem mě nebavilo a začala kariéra stavbyvedoucího, přes několik stavebních a developerských firem jsem se dostal až do týmu firmy MSU.

Co Vás přivedlo do MSU?

Do MSU mě dovedla náhoda, jeden telefon od personalistky, která mně domluvila schůzku a bylo vše domluvené.

Jak vypadá váš běžný pracovní den?
Pracovní den začíná už večer dopředu, kdy si udělám rychlou přípravu a plán na další den. Den začíná kolem 6. hodiny, kdy vstanu, dám si rychlé kafe a jedu na stavbu, kde se většinou plán rozsype. Pak probíhá kontrola postupu prací, kvality práce, soupisů prací. Takto v zápalu člověk zapomene často na to, kolik je hodin.

Co děláte rád, když zrovna nepracujete?
Trávím čas s rodinou, odpočinkem, většinou aktivním. Nevydržím dlouho sedět.

Co se Vám na Vaší práci u MSU líbí?
Týmovost, férovost, kolektiv. Děláme věci tak, jak umíme a ještě lépe.

Co byste vzkázal novým uchazečům?
Nebojte se vzít svůj život do vlastních rukou, pokud máte zájem o práci ve stavařině, je toto super parta, se kterou se do toho dá jít.

Když byste popsal svoji práci třemi slovy, která by to byla?
Nic není nemožné.

Chceš k nám?

Napište nám nebo zavolejte, ozveme se co nejdříve.

msu@msu.cz

www.MSU.cz