Ivana Imrichová

Ivana Imrichová

recepční

Když přijdete do MSU, je to zpravidla Ivča, která Vás svým úsměvem okouzlí. A nejen Vás, pro každého ve firmě má vždy připraven úsměv a vlídné slovo, a proto jak se o nás stará si vysloužila přezdívku Mamča. Ať už se o nás stará v rámci různých jednání, porad, organizací firemních akcí, zajištění všeho, čemu by se dnes dalo říci moderně backoffice, ale taky vlídným slovem a pochopením, když někoho občas přepadne splín z náročné práce stavaře.

Vzdělání
Střední průmyslová škola Edvarda Beneše v Břeclavi – obor zasilatelství

Motto
Jestli chceš něco, co jsi nikdy neměl, musíš dělat něco, co jsi nikdy nedělal.

Ve firmě
Od dubna 2022.

Jaká byla Vaše cesta, než jste začala pracovat v MSU?
Po maturitě jsem začala pracovat rok u České pošty, s. p. Pak jsem strávila čtyři roky na mateřské dovolené, což teda dovolená v žádném případě nebyla. Hned potom jsem nastoupila do Dubňan k firmě Okna Macek, a. s. na Obchodní oddělení. Po dalších šesti letech jsem se rozhodla změnit práci s lidmi za práci bez lidí a nastoupila do Hodonína do společnosti Erste Group Shared Services, s. r. o., kde jsem zpracovávala doklady rakouských zákazníků šest let.

Co Vás přivedlo do MSU?

Práce u počítače a bez kontaktu s lidmi mimo firmu mě přestala dělat šťastnou a zahlédla jsem inzerát MSU, že hledají recepční. Náplň práce jako stvořená pro mě, poslala jsem si životopis, zavolali mě na pohovor, padli jsme si do oka a bylo to.

Jak vypadá váš běžný pracovní den?
Můj pracovní den je velmi rozmanitý a skoro nikdy se neopakuje. Ale vyřizuji zprávy z datové schránky, zapisuji příchozí poštu a předávám kolegům, kterým patří. Spolupracuji na podpisech a předání smluv na poštu s asistentkou přípravy. Vítám také návštěvy kávou nebo čajem. Starám se o občerstvení na pravidelné porady stavbyvedoucích. Objednávám kancelářské potřeby, dálniční známky, … Prostě taková „mamka“, když někdo něco potřebuje, snažím se zařídit a pomoct.

Co děláte ráda, když zrovna nepracujete?
Ráda vařím, spím, čtu detektivky a chodím na kávičky. Když mám více času, tak jezdím do přírody na mé oblíbené místo v Bílých Karpatech.

Co se Vám na Vaší práci u MSU líbí?
Líbí se mi, že si pracovní dobu organizuji sama. Že je práce různorodá a nudně se neopakuje. Nejvíce se mi ale líbí rodinná atmosféra, kde platí pravidla každému na míru.

Co byste vzkázala novým uchazečům?
Ať se nebojí vyzkoušet chod menší společnosti, kde si šéfové udělají čas na své zaměstnance.

Když byste popsala svoji práci třemi slovy, která by to byla?
Úsměv, spolehlivost, a to třetí mě nenapadá 😊

Chceš k nám?

Napište nám nebo zavolejte, ozveme se co nejdříve.

737 375 394

msu@msu.cz

www.MSU.cz